Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém je pro uživatele jednoduchý na ovládání, na základě dosavadních zkušeností jej lze doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.“
Hipp Czech s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Cenová nabídka

LOKÁTORY.CZ – SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ ZA NEJLEPŠÍ CENU

Požádejte o cenovou nabídku a získejte spolehlivé řešení za nejlepší cenu.

Vyplňte následující formulář a o zbytek se obratem postaráme. Obdržíte přehlednou cenovou nabídku a všechny důležité informace, abyste se mohli správně rozhodnout. Pokud budete chtít, naši obchodníci vás po telefonu provedou plnou verzí systému Lokátory.cz s několika reálnými vozidly nebo si můžete domluvit osobní prezentaci.

Typ zákazníka:
Požadavky:
Montáž:

Mohlo by vás také zajímat: