Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Využití tohoto systému rádi doporučujeme s ohledem na vzniklé úspory naší společnosti.“
SKLOPAN LIBEREC, a.s.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
21.08.2014

Čtečka čárových kódů v mobilní aplikaci

Součástí naší mobilní aplikace Lokátory.cz je nyní i čtečka čárových kódů, kterou lze velmi prakticky využívat např. v profesionální dopravě zboží.

Čtečka čárového kódu umožňuje přiřadit kód k naplánované jízdě (zakázce) a identifikovat tak například převzetí a následnou dodávku zboží. Jde o praktickou a jednoduše použitelnou funkci mobilní aplikace, která je velmi vhodná pro dopravce, kurýrní služby apod. Díky nativní mobilní aplikaci můžete přistupovat do systému Lokátory.cz z libovolného zařízení, tedy i z tabletu a mobilního telefonu. Aplikace je zdarma pro všechny uživatele systému Lokátory.cz a je stále aktualizována a doplňována o nové, užitečné funkce.

Lokatory.cz pro Android (Google Play)

Lokatory.cz pro iOS (App Store)

Mohlo by vás také zajímat: