Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Editace řidiče a účelu jízdy v knize jízd - 8. 3. 2013

Správná evidence řidičů umožňuje mít přehled o jejich vytížení a pracovních výkonech. Informace o účelu jízdy zase může pomoci při vyhledání řidiče, který jízdu vykonal. V knize jízd systému Lokátory.cz lze pro vozidlo nastavit výchozího řidiče, který je poté uváděn v přehledu jízd. Vykoná-li jízdu jiný řidič, je možné tento údaj u konkrétní jízdy kdykoliv změnit.

K provedení této operace musí mít uživatel oprávnění. Obdobně je nutné oprávnění k editaci účelu
jízdy.

Přiřazení řidiče ke konkrétní jízdě a účelu jízdy, případně jejich editaci, provedete přímo v knize jízd ve výpisu všech jízd v daném období.

Nastavení řidičů oprávněných řídit konkrétní vozidlo a nastavení výchozího řidiče pro dané vozidlo provedete v Nastavení - Administrace automobilů.

Mohlo by vás také zajímat: