Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Využití tohoto systému rádi doporučujeme s ohledem na vzniklé úspory naší společnosti.“
SKLOPAN LIBEREC, a.s.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Editace řidiče a účelu jízdy v knize jízd - 8. 3. 2013

Správná evidence řidičů umožňuje mít přehled o jejich vytížení a pracovních výkonech. Informace o účelu jízdy zase může pomoci při vyhledání řidiče, který jízdu vykonal. V knize jízd systému Lokátory.cz lze pro vozidlo nastavit výchozího řidiče, který je poté uváděn v přehledu jízd. Vykoná-li jízdu jiný řidič, je možné tento údaj u konkrétní jízdy kdykoliv změnit.

K provedení této operace musí mít uživatel oprávnění. Obdobně je nutné oprávnění k editaci účelu
jízdy.

Přiřazení řidiče ke konkrétní jízdě a účelu jízdy, případně jejich editaci, provedete přímo v knize jízd ve výpisu všech jízd v daném období.

Nastavení řidičů oprávněných řídit konkrétní vozidlo a nastavení výchozího řidiče pro dané vozidlo provedete v Nastavení - Administrace automobilů.

Mohlo by vás také zajímat: