Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Na základě našich zkušeností mohu systém Lokátory.cz doporučit.“
Trutnovská autobusová doprava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Elektronický obchod

Elektronický obchod

Lokátory pro skrytou trvalou montáž

GPS lokátory pro online sledování vozidel a dalších dopravních prostředků; kompletně skrytá montáž včetně antén – není vyžadován přímý výhled na oblohu; velmi spolehlivá funkce zařízení; dodáváno samostatně nebo s kompletním servisem – odborná skrytá montáž; služby serveru (propracovaná webová aplikace včetně mapových podkladů) a datová SIM; možnost zcela anonymního nákupu a provozu

Seznam produktů

Mobilní a kapesní lokátory

GPS lokátory pro mobilní operativní umístění do vozidel, připevnění na podvozek pomocí silných magnetů nebo sledování osob a věcí; velmi spolehlivá funkce zařízení; dodáváno samostatně nebo s kompletním servisem – služby serveru (propracovaná webová aplikace včetně mapových podkladů) a datová SIM; možnost zcela anonymního nákupu a provozu

Seznam produktů

Mohlo by vás také zajímat: