Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém je pro uživatele jednoduchý na ovládání, na základě dosavadních zkušeností jej lze doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.“
Hipp Czech s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Kniha jízd - jak správně zadávat tankování - 19. 10. 2012

Správné zadávání tankování je jednou z podmínek pro korektní výpočet spotřeby vozidel v Knize jízd. Při zavedení nového vozidla do Knihy je nutné, aby minimálně první dvě tankování byla do plné nádrže a tato skutečnost byla potvrzena označením volby „Dotankováno do 100% nádrže“.

Není-li nádrž v dalším provozu dotankována a volba není potvrzena, pro tato tankování nebude ve statistikách k dispozici vypočítaná spotřeba.

Volba "Nastavit tachometr" umožňuje vložení jeho stavu do pole "Stav tachometru" a provést tak korekci s Knihou jízd. Při vložení je údaj kontrolován, zda se příliš neodlišuje od vypočtené hodnoty. V případě odchylky, větší než je dáno typem jednotky (obvykle -10% - +20%), není akceptován. Tuto kontrolu je možné vypnout volbou "Nekontrolovat stav tachometru".

Statistiky - tankování

Kniha jízd - tankování

Zpět na výpis novinek

Mohlo by vás také zajímat: