Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Novinky » Mapa definovaná uživatelem
15.07.2014

Mapa definovaná uživatelem

Systém Lokátory.cz nyní nabízí skvělou možnost jak individuálně pracovat s mapou (Google Maps) a umístit ji v požadované podobě na vlastní webové stránky.

Funkce „uživatelsky definovaná mapa“ umožňuje vytvořit mapu, ve které si přesně zvolíte, jaké údaje o vozidle chcete zobrazovat. Díky této funkci jste tak schopni zobrazovat mapy v podobě, kterou si sami zvolíte a v místě, kde potřebujete.

Po uložení získáte www odkaz, na kterém je zvolená mapa dostupná i nepřihlášenému uživateli a především – pomocí iframe lze takovou na míru vytvořenou mapu umístit na jakoukoliv webovou stránku. Tzn. můžete například veřejně prezentovat jízdu vašich promo vozidel, nabídnout zákazníkům sledování zásilky v reálném čase apod.

Hlavní možnosti uživatelsky definované mapy:

  • Výběr jednoho či více vozidel
  • Výběr typu mapy a zobrazované oblasti
  • Sledování vozidel v reálném čase
  • Zobrazení detailů o vozidle a jízdě v mapě
  • Zobrazení vybraných přehledů a statistik
  • Personalizace mapy – umístění vlastního loga
  • Umístění mapy na vybrané webové stránce pomocí iframe

Mohlo by vás také zajímat: