Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém nám velmi dobře slouží ke sledování pohybu všech služebních vozidel v rámci ČR a tím mimo jiné i ke sledování pracovní doby.“
Statutární město Ostrava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Novinky » Mapa definovaná uživatelem
15.07.2014

Mapa definovaná uživatelem

Systém Lokátory.cz nyní nabízí skvělou možnost jak individuálně pracovat s mapou (Google Maps) a umístit ji v požadované podobě na vlastní webové stránky.

Funkce „uživatelsky definovaná mapa“ umožňuje vytvořit mapu, ve které si přesně zvolíte, jaké údaje o vozidle chcete zobrazovat. Díky této funkci jste tak schopni zobrazovat mapy v podobě, kterou si sami zvolíte a v místě, kde potřebujete.

Po uložení získáte www odkaz, na kterém je zvolená mapa dostupná i nepřihlášenému uživateli a především – pomocí iframe lze takovou na míru vytvořenou mapu umístit na jakoukoliv webovou stránku. Tzn. můžete například veřejně prezentovat jízdu vašich promo vozidel, nabídnout zákazníkům sledování zásilky v reálném čase apod.

Hlavní možnosti uživatelsky definované mapy:

  • Výběr jednoho či více vozidel
  • Výběr typu mapy a zobrazované oblasti
  • Sledování vozidel v reálném čase
  • Zobrazení detailů o vozidle a jízdě v mapě
  • Zobrazení vybraných přehledů a statistik
  • Personalizace mapy – umístění vlastního loga
  • Umístění mapy na vybrané webové stránce pomocí iframe

Mohlo by vás také zajímat: