Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Důležitým přínosem je rovněž odlišení soukromých a služebních cest u vozů, a tím i značné snížení nákladů na provoz vozového parku.“
Čeněk a Ježek s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Nové mapy pro GPS monitoring zemědělské techniky

Využitím těchto map lze nyní spolehlivě monitorovat zemědělskou techniku při práci na poli. Každý pohyb traktoru, kombajnu nebo doprovodného vozidla v terénu je zaznamenán a následně zakreslen do mapy. Ať už půjde o sklizeň plodin, sečení trávy nebo zaorávání, na mapě se vše detailně ukáže s přesností na několik metrů. Své využití mají LPIS mapy i při práci v lese nebo jiném terénu mimo silnice.

 

Mohlo by vás také zajímat: