Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Díky on-line sledování a dostupnosti na internetu mají vedoucí našich středisek lepší přehled o poloze jejich vozů a mohou operativně řešit přání našich zákazníků.“
Leitz-nástroje s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
9.6.2016

Nové mapy pro GPS monitoring zemědělské techniky

LPIS je geografický systém pro evidenci zemědělské půdy. V jeho databázi jsou přesné hranice katastrálních jednotek.

Využitím těchto map lze nyní spolehlivě monitorovat zemědělskou techniku při práci na poli. Každý pohyb traktoru, kombajnu nebo doprovodného vozidla v terénu je zaznamenán a následně zakreslen do mapy. Ať už půjde o sklizeň plodin, sečení trávy nebo zaorávání, na mapě se vše detailně ukáže s přesností na několik metrů. Své využití mají LPIS mapy i při práci v lese nebo jiném terénu mimo silnice.

 

Mohlo by vás také zajímat: