Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Celkové snížení nákladů bylo zejména ve spotřebě paliv (plyn, nafta), kde se nám povedlo snížit náklady o cca 15%.“
Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Novinky

Novinky

Vytváření reportů - 22. 3. 2013

Vytváření reportů knihy jízd je způsob, jak si exportovat data ze systému Lokatory.cz pro další zpracování. Pro naše zákazníky nabízíme možnost vybrat si ze 100 druhů již existujících reportů. Tyto reporty je možno dále upravit dle vlastních potřeb a uložit si je pro použití v budoucnosti.

Editace řidiče a účelu jízdy v knize jízd - 8. 3. 2013

Správná evidence řidičů umožňuje mít přehled o jejich vytížení a pracovních výkonech. Informace o účelu jízdy zase může pomoci při vyhledání řidiče, který jízdu vykonal. V knize jízd systému Lokátory.cz lze pro vozidlo nastavit výchozího řidiče, který je poté uváděn v přehledu jízd. Vykoná-li jízdu jiný řidič, je možné tento údaj u konkrétní jízdy kdykoliv změnit.

Upozornění na vypršení licence - 26. 2. 2013

Nově v systému sledování vozidel Lokátory.cz přibyla možnost SMS upozornění nebo upozornění e-mailem na vypršení licence. Licence (provoz) se vždy předplácí na období 6 měsíců a ke konci tohoto období je nutné zažádat o její prodloužení. Datum expirace je zobrazeno na úvodní straně systému. Je-li datum expirace černé, zbývají více než 2 měsíce. Žlutá barva znamená 2 měsíce a červená méně než měsíc do expirace licence.

Využítí mobilního lokátoru FleetLock mobile pro hlídání osob - 19. 2. 2013

Jednou z oblastí využití mobilních lokátorů FleetLock mobile je hlídání osob, vyžadujících dohled při jejich pohybu ve venkovním prostředí. Jedná se zejména o osoby se zdravotním nebo jiným postižením. Takovýmto důvodem může být možná dezorientace, nebo akutní zdravotní problémy. Pro tyto účely lze úspěšně využít možností upozornění aplikace Knihy jízd - „Opuštění oblasti“. Pokud osoba, vybavená mobilním lokátorem, opustí vybranou oblast, může být uživatel na tuto skutečnost upozorněn SMS nebo emailem. To dovolí včas zorganizovat opatření k jejímu vyhledání a případnému poskytnutí zdravotní pomoci.

Upozornění - „Pokles napětí“ - 1. 2. 2013

Lokátory FleetLock jsou trvale napájeny z auto baterie vozidla. Pro případ, že by z jakéhokoliv důvodu (např. opotřebení stářím) došlo k poklesu napětí na auto baterii, lze v systému Lokátory.cz nastavit upozornění na pokles jejího napětí. Budete tak o této události včas informování. Upozornění je možné zasílat e-mailem nebo SMS zprávou.

Statistiky – palivové tyče - 18. 1. 2013

V systému Lokátory.cz byl do sekce Statistiky přidán nový souhrnný přehled informací z palivových tyčí. Palivové tyče se připojují k palubním jednotkám a umožňují přesné monitorování stavu palivové nádrže. Při výrazném úbytku paliva nebo při úbytku paliva, pokud vozidlo stojí na místě, je uživatel okamžitě automaticky informován pomocí SMS zprávy nebo e-mailem.

Rozšíření reportů pro mobilní lokátory FleetLock Mobile - 11. 1. 2013

Dostupné reporty pro mobilní lokátory FleetLock Mobile byly rozšířeny o report „Tisk výkazů cest“. Ten slouží k vytvoření záznamu o pracovní cestě s možností doplnění dalších údajů do vytištěného formuláře.

"Jednoduchý report" knihy jízd - 27. 12. 2012

Kniha jízd poskytuje velké množství statistických přehledů a reportů vyhovujících nejrůznějším kritériím. Množství parametrů v jejich nastavení umožňuje přesné nastavení výstupních sestav podle potřeb uživatele. Pro získání základního přehledu o jízdách vozidla (vozidel) je možné využít reportu „Jednoduchý report“. Ten nemá rozsáhlé možnosti nastavení, představuje však úplný přehled o jízdách a nákladech za vybrané období.

Použití oblastí jako uživatelsky definovaných bodů - 18. 12. 2012

Nově je v systému Lokátory.cz možné použít uživatelem vytvořenou „oblast“ jako „uživatelsky definovaný bod“. S oblastmi lze poté tímto způsobem pracovat stejně jako s uživatelsky definovanými body. Oblasti je možné použít jako body zájmu, body trasy jízdy a podobně. Zatímco uživatelsky definovaný bod představuje na mapě kruh se zadaným průměrem, oblast umožňuje vytvořit libovolný, i zcela nepravidelný tvar. To je základní výhoda využití oblasti jako definovaného bodu.

Plánování tras řidičům - 7. 12. 2012

Funkce plánování tras slouží pro stanovení trasy, po které se mají řidiči s vozidly pohybovat. Pro případ nedodržení trasy lze nastavit upozornění pomocí SMS nebo e-mailem. Je možné také nastavit upozornění, že vozidlo vstoupilo na začátek a konec trasy. Zadané trasy lze kdykoliv editovat nebo úplně smazat. Pro tuto funkci je nutné mít nastaveno příslušné oprávnění.

Zobrazeno 10 z 67 záznamů
< 1 2 3 4 5 6 7 >

Mohlo by vás také zajímat: