Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém nám velmi dobře slouží ke sledování pohybu všech služebních vozidel v rámci ČR a tím mimo jiné i ke sledování pracovní doby.“
Statutární město Ostrava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Novinky

Novinky

Korekce stavu tachometru - 3. 12. 2012

Přesnost výpočtů nákladů na jízdy a tankování v systému Lokátory.cz je závislá na kvalitě vstupních údajů. Především potom na počtu ujetých kilometrů. Aplikace vypočítává ujetou vzdálenost z GPS souřadnic zaslaných jednotkou ve vozidle. Vlivem technických tolerancí (rozměry a opotřebení pneu, přesnost určení polohy,...) může dojít k nesouladu hodnoty se stavem tachometru vozidla.

Monitorování přechodu hranic - 21. 11. 2012

Systém Lokátory.cz umožňuje automaticky monitorovat a vyhodnocovat přechod hranic. V rámci této funkce je možné samostatně zapnout monitorování přechodu hranic kraje nebo státu. Zapnutí funkce je signalizováno ikonami v administraci jednotky, ve sloupci „status“.

Skrytí cílů soukromých jízd - 13. 11. 2012

Kniha jízd dovoluje přiřadit jízdám, mimo jiné, různé typy jízd. Jako výchozí jsou přednastaveny typy služební neodsouhlasená, služební odsouhlasená a soukromá. Především u soukromých jízd mají uživatelé zájem o možnost skrytí cílů. Aplikace proto umožňuje zobrazit začátek a cíl vybraného typu jízdy jen pro určité uživatele. Ostatním uživatelům, včetně administrátora, nejsou tyto údaje v přehledu jízd, ani na mapě, zobrazovány.

Nastavení oprávnění uživatelů systému - 5. 11. 2012

Možnosti přístupu k jednotlivým funkcím a službám systému Lokátory.cz jsou dány oprávněními aktuálního uživatele. Práva uživatele jsou nastavena již při jeho vytvoření. Tato výchozí práva mohou být kdykoliv upravována uživateli s vyššími oprávněními (administrátor) podle aktuálních potřeb a požadavků.

Kniha jízd - jak správně zadávat tankování - 19. 10. 2012

Správné zadávání tankování je jednou z podmínek pro korektní výpočet spotřeby vozidel v Knize jízd. Při zavedení nového vozidla do Knihy je nutné, aby minimálně první dvě tankování byla do plné nádrže a tato skutečnost byla potvrzena označením volby „Dotankováno do 100% nádrže“.

Nové upozornění - ujeto od posledního tankování - 10. 10. 2012

Do upozornění byla přidána další událost – Ujeto od posledního tankování. Tato novinka slouží k upozornění na ujetí nastavené vzdálenosti od posledního tankování. Ta je zadávána v poli „Tolerance“.

Přidání volby „Importované tankování vždy do plné“ – 4. 10. 2012

V importu platebních karet byla přidána volba „Importované tankování vždy do plné“. Při zadání této volby budou všechna importovaná tankování brána jako plná nádrž.

Nový report „Tisk přehledů dle aut“ – 27. 9. 2012

Byl přidán nový report, který poskytuje přehled o jízdách vybraných vozidel podle zvolených parametrů a období.

Přehled protínajících se oblastí - 20. 9. 2012

Pro kontrolu a editaci vytvořených oblastí, byla do reportu „Tisk přehledů oblastí" přidána nová informace a to „přehled protínajících se oblastí". Lze si tak zkontrolovat, zda se nepřekrývá více oblastí v jednom bodě.

Podrobný denní report jízd - 13. 9. 2012 13. 9. 2012

Potřebujete-li zobrazit podrobnější report o jízdách v daném dni, můžete využít odvozený report „Tisk jízd ve vybraný čas“.

Zobrazeno 10 z 67 záznamů
< 1 2 3 4 5 6 7 >

Mohlo by vás také zajímat: