Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
1.6.2016

Oblíbené Mapy.cz nově v knize jízd

Nejznámější české online Mapy.cz jsou nyní začleněny do systému Lokátory.cz a jsou dostupné všem našim zákazníkům.

Nový typ podkladních map jsme do provozu nasadili v reakci na žádosti uživatelů, kteří je byli zvyklí často používat pro své běžné potřeby. Ve snaze vyjít zákazníkům vstříc, jsme po delší přípravě a sérii testování tyto mapy začlenili jako součást systému.

Používání nových map je stejně jednoduché jako u stávajících map. V pravém sloupci stačí zvolit v rozbalovací nabídce příslušný typ mapy. Všechny funkce, jako například živé sledování vozidel, jsou plně zachovány.

 

Mohlo by vás také zajímat: