Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Důležitým přínosem je rovněž odlišení soukromých a služebních cest u vozů, a tím i značné snížení nákladů na provoz vozového parku.“
Čeněk a Ježek s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
1.6.2016

Oblíbené Mapy.cz nově v knize jízd

Nejznámější české online Mapy.cz jsou nyní začleněny do systému Lokátory.cz a jsou dostupné všem našim zákazníkům.

Nový typ podkladních map jsme do provozu nasadili v reakci na žádosti uživatelů, kteří je byli zvyklí často používat pro své běžné potřeby. Ve snaze vyjít zákazníkům vstříc, jsme po delší přípravě a sérii testování tyto mapy začlenili jako součást systému.

Používání nových map je stejně jednoduché jako u stávajících map. V pravém sloupci stačí zvolit v rozbalovací nabídce příslušný typ mapy. Všechny funkce, jako například živé sledování vozidel, jsou plně zachovány.

 

Mohlo by vás také zajímat: