Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém Lokátory.cz využíváme v naší společnosti od roku 2009. Se systémem jsme plně spokojeni, můžeme doporučit.“
Sto, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Použití oblastí jako uživatelsky definovaných bodů - 18. 12. 2012

Nově je v systému Lokátory.cz možné použít uživatelem vytvořenou „oblast“ jako „uživatelsky definovaný bod“. S oblastmi lze poté tímto způsobem pracovat stejně jako s uživatelsky definovanými body. Oblasti je možné použít jako body zájmu, body trasy jízdy a podobně. Zatímco uživatelsky definovaný bod představuje na mapě kruh se zadaným průměrem, oblast umožňuje vytvořit libovolný, i zcela nepravidelný tvar. To je základní výhoda využití oblasti jako definovaného bodu.


Nástroje - Správa oblastí


Mohlo by vás také zajímat: