Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Úsporu vidíme ve snížení administrativní práce spojené s agendou vedení knih jízd, které dle platných zákonů musíme provádět.“
DOBE CAR, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Překročení maximální rychlosti - 4. 5. 2013

Pro evidování, zda řidiči nepřekročují maximální povolenou rychlost lze v systému nastavit mez, po jejímž překročení dojde k upozornění přímo v knize jízd.

Dodržování maximální povolené rychlosti patří k povinnostem každého řidiče. Kniha jízd dokáže upozornit na každé překročení maximální povolené rychlosti a to přímo u konkrétní jízdy.

Nastavení maximální povolené rychlosti provedete v záložce Nastavení-> Administrace automobilu-> editace vozidla-> záložka Spotřeba.

Mohlo by vás také zajímat: