Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Překročení maximální rychlosti - 4. 5. 2013

Pro evidování, zda řidiči nepřekročují maximální povolenou rychlost lze v systému nastavit mez, po jejímž překročení dojde k upozornění přímo v knize jízd.

Dodržování maximální povolené rychlosti patří k povinnostem každého řidiče. Kniha jízd dokáže upozornit na každé překročení maximální povolené rychlosti a to přímo u konkrétní jízdy.

Nastavení maximální povolené rychlosti provedete v záložce Nastavení-> Administrace automobilu-> editace vozidla-> záložka Spotřeba.

Mohlo by vás také zajímat: