Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Využití tohoto systému rádi doporučujeme s ohledem na vzniklé úspory naší společnosti.“
SKLOPAN LIBEREC, a.s.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Překročení rychlosti v oblasti - 13. 5. 2013

Novým upozorněním "Překročení rychlosti v oblasti" lze hlídat rychlost Vašich vozidel v zájmových oblastech.

Překročí-li některé vozidlo Vámi definovanou povolenou rychlost, vygeneruje se a odešle upozornění na Váš e-mail nebo jako SMS na mobilní telefon.

Nejprve je však potřeba vytvořit oblast, ve které bude překročení maximální rychlsoti hlídáno. Oblast vytvoříte v menu systému pod volbou Nástroje – Správa oblastí, tlačítkem „Přidat oblast“.

Dalším krokem je vytvoření upozornění při překročení rychlosti v oblasti. To vytvoříte v menu Nástroje – Upozornění tlačítkem „Nové upozornění“.

Mohlo by vás také zajímat: