Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Důležitým přínosem je rovněž odlišení soukromých a služebních cest u vozů, a tím i značné snížení nákladů na provoz vozového parku.“
Čeněk a Ježek s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Pro firmy a partnery

Pro firmy a partnery

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří potřebují kompletně spravovat a kontrolovat svůj vozový park, zabezpečit svoje vozidlo proti krádeži a využívat další funkce systému Lokátory.cz.

Budeme rádi, pokud nabídnete systém Lokátory.cz i vašim zákazníkům. Systém je dodáván za ceny dostupné široké veřejnosti, proto ho lze nabídnout velké skupině majitelů vozidel.

Nabízíme spolupráci partnerům, kteří chtějí nabízet satelitní sledovací systém Lokátory.cz svým klientům, popřípadě dle možností provádět kvalifikovanou montáž palubní jednotky.

Ideálními partnery pro spolupráci jsou společnosti zabývající se těmito činnostmi:

 • Prodej a servis nových automobilů
 • Prodej a servis nákladních a užitkových vozidel
 • Prodej a servis autobusů, stavebních strojů a další speciální techniky
 • Autobazary na odpovídající úrovni
 • Servisy automobilů na odpovídající úrovni
 • Kamenné obchody s prodejem náhradních dílů, příslušenství a doplňků do vozidel
 • Internetové obchody s prodejem náhradních dílů, příslušenství a doplňků do vozidel

Pro rozšíření montážních středisek nabízíme spolupráci regionálním partnerům splňující předpoklady kvalitně a odborně provedené práce. Partner by měl mít zkušenosti s montáží zabezpečovacích systémů do automobilů, vlastní prostory pro montáž, měl by být schopen provést montáž i přímo u klienta a v naléhavém případě i mimo svou běžnou pracovní dobu. Vyžadujeme odbornost v oblasti elektroinstalace do automobilů a striktní dodržování předepsaných montážních postupů.

Našim obchodním a montážním partnerům nabízíme:

 • Palubní jednotky FleetLock a FleetLock Plus a příslušenství za dealerské ceny
 • Umožnění odborně montovat palubní jednotky
 • Maximální podporu prodeje: propagační a informační materiály, reklamní a dárkové předměty
 • Školení systému Lokátory.cz: v našem školicím středisku v Praze (popřípadě přímo u partnera) provádíme školení, při kterém prodejce seznamujeme s hlavními výhodami monitorování vozidel pomocí systému Lokátory.cz včetně instruktáže k webovému rozhraní a jeho možnostem
 • Další možnosti spolupráce v oblasti bezpečnostních technologií

Zaujala vás naše nabídka?

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: [email protected] nebo na telefonním čísle +420 604 828 001. Rádi s vámi domluvíme podrobnosti naší spolupráce a návštěvu našeho obchodního zástupce.

Mohlo by vás také zajímat: