Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Úsporu vidíme ve snížení administrativní práce spojené s agendou vedení knih jízd, které dle platných zákonů musíme provádět.“
DOBE CAR, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Skrytí cílů soukromých jízd - 13. 11. 2012

Kniha jízd dovoluje přiřadit jízdám, mimo jiné, různé typy jízd. Jako výchozí jsou přednastaveny typy služební neodsouhlasená, služební odsouhlasená a soukromá. Především u soukromých jízd mají uživatelé zájem o možnost skrytí cílů. Aplikace proto umožňuje zobrazit začátek a cíl vybraného typu jízdy jen pro určité uživatele. Ostatním uživatelům, včetně administrátora, nejsou tyto údaje v přehledu jízd, ani na mapě, zobrazovány.

Nastavení funkce "skrytí trasy jízdy" je možné v editaci jednotky na záložce "Řidiči". Oprávnění k
editaci této funkce má uživatel administrátor.

Poklepáním na prostřední ikonu ve sloupci "Akce", povolí zobrazování trasy vybraných typů jízd. Je možné vybrat více řidičů, kterým budou jízdy tohoto typu zobrazovány. Tlačítkem "Jízdy zobrazovat všem uživatelům", lze povolit zobrazování daného typu jízdy všem uživatelům ve skupině. POZOR, použitím této funkce se zruší veškerá individuální nastavení.

Nastavení - Administrace automobilů - Editovat vozidlo (kliknutím na název vozidla) - záložka Řidiči

Mohlo by vás také zajímat: