Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Balíky a palety

GPS sledování balíků a palet

GPS monitoring balíků a palet umožňuje nepřetržitý dohled a kontrolu nad důležitými zásilkami. Je také výborným nástrojem pro odhalení špatné manipulace s nákladem. Rovněž dopomáhá odhalit příčiny pozdního doručení a chybně naplánovaných tras.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
finanční prostředky ochranu zásilek krádežím zboží
čas přepravy záznamy o pohybu pozdnímu doručení
logistiku přehledy a reporty neoprávněné manipulaci

Optimalizace logistiky zboží

Sledování zásilek je výborný nástroj pro odhalení nedostatků v logistice. Umístěním mobilního GPS lokátoru mezi zboží, jej lze nepřetržitě sledovat v reálném čase. Rozlišují se jednotlivé trasy, po kterých bylo zboží přepravováno, včeně stání na překladištích a meziskladech. Problematická místa přepravy lze odvodit zpětným vyhodnocením dané trasy.

Sledování pohybu v reálném čase

aktuální poloha
živý monitoring i ze zahraničí
pohyb na mapě online
záznam o poloze každých 30 sekund
střežení zásilek proti krádeži

Bez montáže, dodání ihned po ČR

GPS lokátor je mobilní jednotka, která nevyžaduje instalaci. Obsahuje baterii, která vydrží na jedno nabití až 6 dní. Připojením na externí baterii lze zvýšit celkovou dobu provozu až na 30 dní. Jednotku jsme schopni odeslat do 24 hodin od jeho objednání.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: