Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Důležitým přínosem je rovněž odlišení soukromých a služebních cest u vozů, a tím i značné snížení nákladů na provoz vozového parku.“
Čeněk a Ježek s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Balíky a palety

GPS sledování balíků a palet

GPS monitoring balíků a palet umožňuje nepřetržitý dohled a kontrolu nad důležitými zásilkami. Je také výborným nástrojem pro odhalení špatné manipulace s nákladem. Rovněž dopomáhá odhalit příčiny pozdního doručení a chybně naplánovaných tras.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
finanční prostředky ochranu zásilek krádežím zboží
čas přepravy záznamy o pohybu pozdnímu doručení
logistiku přehledy a reporty neoprávněné manipulaci

Optimalizace logistiky zboží

Sledování zásilek je výborný nástroj pro odhalení nedostatků v logistice. Umístěním mobilního GPS lokátoru mezi zboží, jej lze nepřetržitě sledovat v reálném čase. Rozlišují se jednotlivé trasy, po kterých bylo zboží přepravováno, včeně stání na překladištích a meziskladech. Problematická místa přepravy lze odvodit zpětným vyhodnocením dané trasy.

Sledování pohybu v reálném čase

aktuální poloha
živý monitoring i ze zahraničí
pohyb na mapě online
záznam o poloze každých 30 sekund
střežení zásilek proti krádeži

Bez montáže, dodání ihned po ČR

GPS lokátor je mobilní jednotka, která nevyžaduje instalaci. Obsahuje baterii, která vydrží na jedno nabití až 6 dní. Připojením na externí baterii lze zvýšit celkovou dobu provozu až na 30 dní. Jednotku jsme schopni odeslat do 24 hodin od jeho objednání.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: