Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Lodě a plavidla

GPS sledování lodí a plavidel

GPS monitoring lodí umožňuje dohled nad aktuální polohou lodě a jejím pohybem po vodní hladině. Své využití najde při komerčních i rekreačních plavbách. Slouží ke kontrole aktuální polohy i ochraně proti opuštění vyhrazené oblasti.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty optimalizaci jízd podvodům s tankováním
zbytečné prostoje neomezený dohled krádežím paliva
administrativní náklady elektronickou knihu jízd neefektivním jízdám

Monitoring plavby i v zahraničí

Monitoring pohybu lodí GPS lokátory je zcela standardní záležitostí u provozu na vodních nádržích a řekách. Samozřejmostí je také sledování pohybu lodí při plavbách na moři. Pokud lodě kotví v přístavu, slouží systém jako ochrana proti neoprávněné manipulaci nebo odcizení.

Přehled o pohybu online

aktuální poloha
pohyb na mapě v reálném čase
živý monitoring i ze zahraničí
záznam o poloze každých 30 sekund
kompletní historie pohybu

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátoru zajistíme přímo v místě kotvení lodě u břehu nebo v jejím suchém umístění na břehu. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Pro montáž se používají vodotěsné lokátory, splňující všechny podmínky pro provoz ve vlhkém prostředí.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: