Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Nákladní vozidla

GPS sledování nákladních vozidel

Monitoring nákladních vozidel pomáhá snižovat provozní náklady a zvyšovat efektivitu přepravy. Hraje nezpochybnitelnou roli v oblasti kontroly spotřeby paliva. Zamezuje jeho krádežím a podvodům při tankování. Základním nástrojem je elektronická kniha jízd s online sledováním provozu.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty optimalizaci jízd podvodům s tankováním
zbytečné prostoje neomezený dohled krádežím paliva
administrativní náklady elektronickou knihu jízd neefektivním jízdám

Úspora paliva až 30%

GPS monitoringem zajistíte přímý dohled nad ujetými kilometry a spotřebou paliva. Standardem je přesná evidence každého tankování. Rozšířením o instalaci palivové tyče přímo do nádrže získáte i kontrolu nad aktuální hladinou paliva v nádrži. V případě jeho neoprávněného odčerpání, dostanete ihned SMS zprávu. Satistiky našich zákazníků uvádí, že firmám po zavedení monitoringu okamžitě klesla spotřeba pohonných hmot až o 30%.

Pohyb vozidel v reálném čase

Kontrola paliva a spotřeby

aktuální poloha evidence jízd
zobrazení více vozidel záznamy o tankování
plánování tras monitoring hladiny paliva
stání na místě stav tachometru
monitoring zahraničí průměrná spotřeba

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátorů do vozidel zajistíme přímo v sídle Vaší společnosti nebo na jiném libovolně zvoleném místě. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Vybrat si můžete také instalaci přímo v sídle montážního partnera na kterémkoliv z 35 míst v České republice.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: