Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém nám velmi dobře slouží ke sledování pohybu všech služebních vozidel v rámci ČR a tím mimo jiné i ke sledování pracovní doby.“
Statutární město Ostrava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Nákladní vozidla

GPS sledování nákladních vozidel

Monitoring nákladních vozidel pomáhá snižovat provozní náklady a zvyšovat efektivitu přepravy. Hraje nezpochybnitelnou roli v oblasti kontroly spotřeby paliva. Zamezuje jeho krádežím a podvodům při tankování. Základním nástrojem je elektronická kniha jízd s online sledováním provozu.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty optimalizaci jízd podvodům s tankováním
zbytečné prostoje neomezený dohled krádežím paliva
administrativní náklady elektronickou knihu jízd neefektivním jízdám

Úspora paliva až 30%

GPS monitoringem zajistíte přímý dohled nad ujetými kilometry a spotřebou paliva. Standardem je přesná evidence každého tankování. Rozšířením o instalaci palivové tyče přímo do nádrže získáte i kontrolu nad aktuální hladinou paliva v nádrži. V případě jeho neoprávněného odčerpání, dostanete ihned SMS zprávu. Satistiky našich zákazníků uvádí, že firmám po zavedení monitoringu okamžitě klesla spotřeba pohonných hmot až o 30%.

Pohyb vozidel v reálném čase

Kontrola paliva a spotřeby

aktuální poloha evidence jízd
zobrazení více vozidel záznamy o tankování
plánování tras monitoring hladiny paliva
stání na místě stav tachometru
monitoring zahraničí průměrná spotřeba

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátorů do vozidel zajistíme přímo v sídle Vaší společnosti nebo na jiném libovolně zvoleném místě. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Vybrat si můžete také instalaci přímo v sídle montážního partnera na kterémkoliv z 35 míst v České republice.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: