Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém je pro uživatele jednoduchý na ovládání, na základě dosavadních zkušeností jej lze doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.“
Hipp Czech s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Osoby

GPS sledování osob

GPS monitoring osob umožňuje nepřetržitý dohled nad všemi zaměstnanci v terénu. Během pracovní doby lze monitorovat jejich pohyb po určených trasách, splněné cíle a provádět zpětnou kontrolu. Efektivně lze zvýšit využití pracovní doby, včetně kontroly příchodů a odchodů.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
náklady na mzdy historii pohybu dlouhým prostojům
čas zaměstnanců neomezený dohled zpožděním a prodlevám
administrativní náklady přehledy a reporty neefektivní práci

Efektivní kontrola zaměstnanců

Sledování osob je nejvhodnější způsob pro zpětnou kontrolu pracovních povinností na vzdáleném pracovišti. Pomocí mobilního GPS lokátoru lze monitorovat pohyb zaměstnanců přímo v terénu. Jde o ideální východisko pro pravidelné kontroly obchůzek při střežení majetku hlídkami bezpečnostních agentur. Své uplatnění má rovněž u kurýrních služeb, kde navíc dispečer lépe zadává a optimalizuje rozvoz zásilek.

Přehled o pohybu v reálném čase

aktuální poloha
živý monitoring v reálném čase
kompletní historie pohybu
navštívená místa
záznam o poloze každých 30 sekund

Bez montáže, dodání ihned po ČR

GPS lokátor je mobilní jednotka, která nevyžaduje instalaci. Obsahuje baterii, která vydrží na jedno nabití až 6 dní. Připojením na externí baterii lze zvýšit celkovou dobu provozu až na 30 dní. Jednotku jsme schopni odeslat do 24 hodin od jeho objednání.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: