Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Osoby

GPS sledování osob

GPS monitoring osob umožňuje nepřetržitý dohled nad všemi zaměstnancemi v terénu. Během pracovní doby lze monitorovat jejich pohyb po určených trasách, splněné cíle a provádět zpětnou kontrolu. Efektivně lze zvýšit využití pracovní doby, včetně kontroly příchodů a odchodů.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
náklady na mzdy historii pohybu dlouhým prostojům
čas zaměstnanců neomezený dohled zpožděním a prodlevám
administrativní náklady přehledy a reporty neefektivní práci

Efektivní kontrola zaměstnanců

Sledování osob je nejvhodnější způsob pro zpětnou kontrolu pracovních povinností na vzdáleném pracovišti. Pomocí mobilního GPS lokátoru lze monitorovat pohyb zaměstnanců přímo v terénu. Jde o ideální východisko pro pravidelné kontroly obchůzek při střežení majetku hlídkami bezpečnostních agentur. Své uplatnění má rovněž u kurýrních služeb, kde navíc dispečer lépe zadává a optimalizuje rozvoz zásilek.

Přehled o pohybu v reálném čase

aktuální poloha
živý monitoring v reálném čase
kompletní historie pohybu
navštívená místa
záznam o poloze každých 30 sekund

Bez montáže, dodání ihned po ČR

GPS lokátor je mobilní jednotka, která nevyžaduje instalaci. Obsahuje baterii, která vydrží na jedno nabití až 6 dní. Připojením na externí baterii lze zvýšit celkovou dobu provozu až na 30 dní. Jednotku jsme schopni odeslat do 24 hodin od jeho objednání.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: