Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém je pro uživatele jednoduchý na ovládání, na základě dosavadních zkušeností jej lze doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.“
Hipp Czech s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Oborová řešení » Osobní automobily

GPS sledování osobních automobilů

GPS monitoring osobních automobilů umožňuje nepřetržitý dohled nad celým vozovým parkem. K dispozici je několik desítek funkcí pro detailní evidenci veškerého provozu. Nejdůležitějším nástrojem je elektronická kniha jízd, která automaticky sbírá data o vozidlech a vytváří důležité statistiky a přehledy. Získáte nenahraditelný nástroj pro úsporu nákladů a snížení administrativní zátěže.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty neomezený dohled neoprávněným jízdám
čas zaměstnanců elektronickou knihu jízd podvodům s tankováním
servisní náklady přehledy a reporty krádežím vozidel

Úspora paliva až 30%

Sledováním vozidel uspoříte náklady na pohonné hmoty a zvýšíte efektivitu zaměstnanců. GPS monitoring zamezí všem neoprávněným jízdám k soukromým účelům, jako jsou nákupy v pracovní době nebo víkendové jízdy. Statistiky našich zákazníků uvádí, že firmám po zavedení monitoringu okamžitě klesla spotřeba pohonných hmot až o 30%. Další úspory firmy zaznamenávají na menších servisních nákladech.

Přehled o pohybu vozidel

Kontrola provedených jízd

aktuální poloha ujeté kilometry
ujetá trasa evidence tankování
stání na místě stav tachometru
hlídání rychlosti doba jízdy
jízdní styl řidiče průměrná spotřeba

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátorů do vozidel zajistíme přímo v sídle Vaší společnosti nebo na jiném libovolně zvoleném místě. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Vybrat si můžete také instalaci přímo v sídle montážního partnera na kterémkoliv z 35 míst v České republice.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: