Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

GPS sledování zemědělské techniky

GPS monitoringem zemědělské techniky přesně zjistíte, kde se v daný okamžik nachází a kolik je z daného úkolu hotovo. Dohlédnete nad efektivním využití celého vozového parku. Díky katastrálním mapám LPIS získáte perfektní nástroj pro přesné vykreslování pohybu při práci v terénu.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty přehledy a reporty podvodům s tankováním
administrativní náklady elektronickou knihu jízd krádežím paliva
celkový pracovní čas neomezený dohled odcizení stroje

Maximální dohled a zabezpečení

Elektronická kniha jízd vede záznamy o kompletní aktivitě zemědělské techniky v terénu i na silnici. Umístěný GPS lokátor pravidelně zasílá do systému přesná data o poloze. Výsledkem je celkový přehled nad sklizní nebo orbou přímo na poli. Zaznamenává se nejen doba práce, ale i celkový čas jízd a přestávek. V každém okamžiku lze vidět, kde se daný stroj nachází. Pokud dojde k jeho krádeži, získáte neocenitelný nástroj pro jeho dohledání.

Přehled o strojích v každém terénu

Kontrola paliva a spotřeby

pracovní aktivita stroje evidence jízd
aktuální poloha v reálném čase záznamy o tankování
přesuny mezi pracovišti monitoring paliva
přesné vykreslování trasy při práci stav tachometru
zemědělské mapy z registru LPIS průměrná spotřeba

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátorů do zemědělských strojů zajistíme přímo v sídle Vaší společnosti nebo na jiném libovolně zvoleném místě. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Montáž lze provést i mimo pracovní dobu, bez vědomí zaměstnanců.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: