Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Úsporu vidíme ve snížení administrativní práce spojené s agendou vedení knih jízd, které dle platných zákonů musíme provádět.“
DOBE CAR, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

GPS sledování zemědělské techniky

GPS monitoringem zemědělské techniky přesně zjistíte, kde se v daný okamžik nachází a kolik je z daného úkolu hotovo. Dohlédnete nad efektivním využití celého vozového parku. Díky katastrálním mapám LPIS získáte perfektní nástroj pro přesné vykreslování pohybu při práci v terénu.

UŠETŘÍTE ... ZÍSKÁTE ... ZABRÁNÍTE ...
pohonné hmoty přehledy a reporty podvodům s tankováním
administrativní náklady elektronickou knihu jízd krádežím paliva
celkový pracovní čas neomezený dohled odcizení stroje

Maximální dohled a zabezpečení

Elektronická kniha jízd vede záznamy o kompletní aktivitě zemědělské techniky v terénu i na silnici. Umístěný GPS lokátor pravidelně zasílá do systému přesná data o poloze. Výsledkem je celkový přehled nad sklizní nebo orbou přímo na poli. Zaznamenává se nejen doba práce, ale i celkový čas jízd a přestávek. V každém okamžiku lze vidět, kde se daný stroj nachází. Pokud dojde k jeho krádeži, získáte neocenitelný nástroj pro jeho dohledání.

Přehled o strojích v každém terénu

Kontrola paliva a spotřeby

pracovní aktivita stroje evidence jízd
aktuální poloha v reálném čase záznamy o tankování
přesuny mezi pracovišti monitoring paliva
přesné vykreslování trasy při práci stav tachometru
zemědělské mapy z registru LPIS průměrná spotřeba

Montáž po celé ČR

Autorizovanou montáž GPS lokátorů do zemědělských strojů zajistíme přímo v sídle Vaší společnosti nebo na jiném libovolně zvoleném místě. Instalaci provede montážní technik ve sjednaném termínu. Montáž lze provést i mimo pracovní dobu, bez vědomí zaměstnanců.

Aplikace i pro mobilní telefony a tablety

Mohlo by vás také zajímat: