Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
4.3.2016

Ukázka tankování a krádeže paliva

S přesností na 1 litr dokáže systém zaznamenat změnu objemu paliva v nádrži monitorovaného vozidla.

Vozidla s instalovanými palivovými sondami v nádrži umí systém hlídat a vyhodnocovat každou změnu hladiny paliva. Na grafech lze vidět dva typické případy z praxe. Na prvním obrázku je tankování paliva v celkovém objemu 700 litrů (zelená linka). Na časové ose grafu je takový přírůstek v jeden okamžik patrný na první pohled.
Naopak druhý graf ukazuje typický případ krádeže paliva do kanystru o objemu 20 litrů. V grafu danou situaci označuje červená šipka. Z dalších hodnot je navíc patrné, že ke krádeži došlo těsně před jízdou, kdy řidič začínal pracovní den a jízdu započal až následně.


Tankování paliva


Krádež paliva

Mohlo by vás také zajímat: