Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Využití tohoto systému rádi doporučujeme s ohledem na vzniklé úspory naší společnosti.“
SKLOPAN LIBEREC, a.s.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
4.3.2016

Ukázka tankování a krádeže paliva

S přesností na 1 litr dokáže systém zaznamenat změnu objemu paliva v nádrži monitorovaného vozidla.

Vozidla s instalovanými palivovými sondami v nádrži umí systém hlídat a vyhodnocovat každou změnu hladiny paliva. Na grafech lze vidět dva typické případy z praxe. Na prvním obrázku je tankování paliva v celkovém objemu 700 litrů (zelená linka). Na časové ose grafu je takový přírůstek v jeden okamžik patrný na první pohled.
Naopak druhý graf ukazuje typický případ krádeže paliva do kanystru o objemu 20 litrů. V grafu danou situaci označuje červená šipka. Z dalších hodnot je navíc patrné, že ke krádeži došlo těsně před jízdou, kdy řidič začínal pracovní den a jízdu započal až následně.


Tankování paliva


Krádež paliva

Mohlo by vás také zajímat: