Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém je pro uživatele jednoduchý na ovládání, na základě dosavadních zkušeností jej lze doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.“
Hipp Czech s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Vstup

Vstup do systému Lokátory.cz


Stáhněte si aplikaci Lokátory.cz pro váš chytrý telefon nebo tablet

Pro ještě větší komfort jsou k dispozici nativní aplikace pro iPhone a iPad, pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG a pro telefony s Windows Phone – Nokia. Aplikace jsou k dispozici ZDARMA pro všechny stávající i nové uživatele.

  • Apple iOS - instalace z App Store - stahujte ZDE nebo vyhledejte v App Store přímo ve Vašem zařízení
  • Android - instalace z Google play - stahujte ZDE nebo vyhledejte v Obchod Play přímo ve Vašem zařízení
  • Windows Phone – instalace z Windows Phone Store – stahujte ZDE nebo vyhledejte v Windows Phone Store přímo ve Vašem zařízení

Mohlo by vás také zajímat: