Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Úsporu vidíme ve snížení administrativní práce spojené s agendou vedení knih jízd, které dle platných zákonů musíme provádět.“
DOBE CAR, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Využítí mobilního lokátoru FleetLock mobile pro hlídání osob - 19. 2. 2013

Jednou z oblastí využití mobilních lokátorů FleetLock mobile je hlídání osob, vyžadujících dohled při jejich pohybu ve venkovním prostředí. Jedná se zejména o osoby se zdravotním nebo jiným postižením. Takovýmto důvodem může být možná dezorientace, nebo akutní zdravotní problémy. Pro tyto účely lze úspěšně využít možností upozornění aplikace Knihy jízd - „Opuštění oblasti“. Pokud osoba, vybavená mobilním lokátorem, opustí vybranou oblast, může být uživatel na tuto skutečnost upozorněn SMS nebo emailem. To dovolí včas zorganizovat opatření k jejímu vyhledání a případnému poskytnutí zdravotní pomoci.

Nejprve je potřeba vytvořit oblast, při jejímž opuštění bude generováno upozornění. Oblast vytvoříte v menu systému pod volbou Nástroje – Správa oblastí, tlačítkem „Přidat oblast“.

Dalším krokem je vytvoření upozornění při opuštění vybrané oblasti. To vytvoříte v menu Nástroje – Upozornění tlačítkem „Nové upozornění“.

Mohlo by vás také zajímat: