Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Využítí mobilního lokátoru FleetLock mobile pro hlídání osob - 19. 2. 2013

Jednou z oblastí využití mobilních lokátorů FleetLock mobile je hlídání osob, vyžadujících dohled při jejich pohybu ve venkovním prostředí. Jedná se zejména o osoby se zdravotním nebo jiným postižením. Takovýmto důvodem může být možná dezorientace, nebo akutní zdravotní problémy. Pro tyto účely lze úspěšně využít možností upozornění aplikace Knihy jízd - „Opuštění oblasti“. Pokud osoba, vybavená mobilním lokátorem, opustí vybranou oblast, může být uživatel na tuto skutečnost upozorněn SMS nebo emailem. To dovolí včas zorganizovat opatření k jejímu vyhledání a případnému poskytnutí zdravotní pomoci.

Nejprve je potřeba vytvořit oblast, při jejímž opuštění bude generováno upozornění. Oblast vytvoříte v menu systému pod volbou Nástroje – Správa oblastí, tlačítkem „Přidat oblast“.

Dalším krokem je vytvoření upozornění při opuštění vybrané oblasti. To vytvoříte v menu Nástroje – Upozornění tlačítkem „Nové upozornění“.

Mohlo by vás také zajímat: