Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Na základě našich zkušeností mohu systém Lokátory.cz doporučit.“
Trutnovská autobusová doprava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Vše o systému » Zabezpečení a dohled

Zabezpečení a dohled

ZOBRAZENÍ AKTUÁLNÍ POLOHY V REÁLNÉM ČASE

Sledujte, kde se vaše vozidlo nachází a dostaňte ho zpět. V případě odcizení je až 90% vozidel na čas odstaveno poblíž místa krádeže – pachatelé je nechávají „vychladnout“.

Po obdržení informace o neoprávněném pohybu vozidla se přihlásíte do systému Lokátory.cz a okamžitě zjistíte jeho přesnou aktuální polohu včetně historie pohybu. Pokud je vozidlo v pohybu, můžete ho sledovat v reálném čase s pravidelnou aktualizací polohy každých 30 sekund v České republice a každé 3 minuty v zahraničí.

Související funkce:

 • Aktuální poloha


OKAMŽITÉ SMS UPOZORNĚNÍ PŘI NEOPRÁVNĚNÉM POHYBU

Maximalizujte zabezpečení svého vozidla. Pošleme Vám SMS zprávu nebo e-mail, pokud by se dalo neoprávněně do pohybu.

V případě neautorizované manipulace s vozidlem, ať už se jedná o jízdu se zapnutým zapalováním nebo odtažení vozidla, vás systém okamžitě upozorní SMS zprávou nebo e-mailem. Lokátory používají pohybový senzor, který reaguje na pohyb v případě odtažení nebo naložení vozidla. Uživatelé řešení Lokátory.cz mají výraznou slevu na havarijním pojištění u většiny pojišťoven (závisí na výši již čerpaných slev).

Související funkce:

 • Jednotka se dala do pohybu
 • Pohyb s vypnutým zapalováním
 • Jednotka neposlala data
 • Upozornění SMS
 • Upozornění e-mail

PŘEPÍNAČ STŘEŽENÍ

Zvyšte účinnost ochrany proti odcizení a sami si zvolte, kde bude umístěno skryté bezpečnostní tlačítko.

Volitelná funkce. V případě neoprávněné jízdy - nesepnutí bezpečnostního tlačítka, které je ve vozidle umístěno podle přání klienta, pošle lokátor automaticky upozorňující SMS zprávu nebo e-mail o pohybu vozidla. Přepínač střežení může dále sloužit k rozlišení jízdy, konkrétní druh se nechá nastavit přímo v systému Lokátory.cz.

Související funkce:

 • Jednotka se dala do pohybu
 • Pohyb s vypnutým zapalováním
 • Upozornění SMS
 • Upozornění e-mail

UPOZORNĚNÍ NA OPUŠTĚNÍ NEBO VJEZD DO OBLASTI

Definujte si v systému vlastní zájmové oblasti a nechte se upozornit SMS zprávou nebo e-mailem, když vozidlo vjede do oblasti, nebo ji opustí.

Funkce Geofence (virtuální oplocení) střeží, zda vozidlo opustilo určenou oblast nebo do této oblasti vjelo. V takovém případě uživatele ihned upozorní SMS zprávou nebo e-mailem. Počet oblastí a jejich velikost lze libovolně nastavit (firma, město). Lze nastavit také upozornění na to, že vozidlo oblast v zadaný čas neopustilo.

Související funkce:

 • Jednotka vstoupila do oblasti
 • Jednotka opustila oblast
 • Jednotka neopustila oblast
 • Jednotka projela oblastí
 • Upozornění SMS
 • Upozornění e-mail

HISTORIE POHYBU PŘI ZTRÁTĚ SIGNÁLU GPS

Pokud odcizené vozidlo vjede do garáže, máte k dispozici kompletní historii pohybu, tedy jeho polohu těsně před vjezdem pod střechu.

Při krádežích automobilů je běžnou praxí jejich odstavení na neznámé místo a následné čekání, zda je vozidlo jeho majitel schopen dohledat nebo nikoliv. Může se jednat o místo bez signálu GPS jako je například podzemní garáž. V takovém případě poslouží historie pohybu vozidla v knize jízd, díky které je možné vozidlo až do místa ztráty signálu GPS vysledovat a zajistit.

Související funkce:

 • Historie knihy jízd
 • Zobrazení jízdy v mapě
 • Informace o jízdě
 • Automatická lokalizace

IMOBILIZÉR U JEDNOTKY FLEETLOCK G3

Zabezpečte své vozidla naší nejvyspělejší jednotkou FleetLock G3. Nová funkce vás zbaví strachu o vaše vozidla, ať už jste kdekoliv.

ZABEZPEČENÍ PROTI NEOPRÁVNĚNÉMU NASTARTOVÁNÍ

Imobilizační funkce umožňuje blokovat funkční část motoru vozidla, který se dá nastartovat až po přiložení přiřazeného čipu Dallas. Pokud tedy řidič nemá u sebe správný Dallas čip, vozidlo nenastartuje. Uložit lze až 50 čipů s oprávněním přístupu na jedno vozidlo. Při montáži se navíc namontuje pouze Dallas čtečka a palubní jednotka se připojí i na automobilové relé a na startér nebo na čerpadlo.

SKRYTÉ UMÍSTĚNÍ BEZ MOŽNOSTI RYCHLÉ DEMONTÁŽE

Palubní jednotka systému Lokátory.cz je ve vozidle umístěna skrytě a nelze ji jednoduše objevit a v krátkém čase demontovat.

Satelitní jednotky včetně antén se nejčastěji instalují skrytě do interiéru vozidla pod palubní desku, ale může být i jinde ve vozidle. K jednotce tedy nemá posádka vozidla přístup a její rychlá demontáž v případě odcizení není možná. Nainstalovaná GPS jednotka několikanásobně zvyšuje úroveň zabezpečení a šanci na navrácení odcizeného vozidla majiteli.

Mohlo by vás také zajímat: