Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
20.1.2016

Zasílání SMS zpráv řidičům přímo z mapy

Dispečingový operátor může řidičům, které vidí na mapě, zasílat SMS zprávy přímo z počítače.

Operátor tak má nejen přehled o pohybujících se vozidlech, ale nyní může řidičům udělovat přes sms zprávy pokyny o zakázkách nebo jim zasílat přesné informace o adresách zákazníků. Nejčastěji tuto službu využívají taxi služby nebo kurýrní doručovatelé. Služba má své uplatnění i v kamionové dopravě.

Zasílání SMS zpráv je dostupné všem uživatelům systému. Za 1 SMS se odečte 1 kredit dle ceníku.


Mohlo by vás také zajímat: