Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Systém nám velmi dobře slouží ke sledování pohybu všech služebních vozidel v rámci ČR a tím mimo jiné i ke sledování pracovní doby.“
Statutární město Ostrava
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
20.1.2016

Zasílání SMS zpráv řidičům přímo z mapy

Dispečingový operátor může řidičům, které vidí na mapě, zasílat SMS zprávy přímo z počítače.

Operátor tak má nejen přehled o pohybujících se vozidlech, ale nyní může řidičům udělovat přes sms zprávy pokyny o zakázkách nebo jim zasílat přesné informace o adresách zákazníků. Nejčastěji tuto službu využívají taxi služby nebo kurýrní doručovatelé. Služba má své uplatnění i v kamionové dopravě.

Zasílání SMS zpráv je dostupné všem uživatelům systému. Za 1 SMS se odečte 1 kredit dle ceníku.


Mohlo by vás také zajímat: