Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Díky on-line sledování a dostupnosti na internetu mají vedoucí našich středisek lepší přehled o poloze jejich vozů a mohou operativně řešit přání našich zákazníků.“
Leitz-nástroje s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149
Právě se nacházíte: Lokátory.cz » Novinky » Lokátory.cz na nové adrese
30.06.2014

Lokátory.cz na nové adrese

Chceme vás informovat o změně sídla naší společnosti. Především pro zajištění lepšího zákaznického komfortu jsme se přestěhovali na novou adresu, na které vás velmi rádi přivítáme.

Nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost - přímo na Vídeňské ulici v Praze, nedaleko dálnice D1 a Pražského okruhu, v blízkosti zástavky MHD. Před našimi kancelářemi také vždy zaparkujete na vyhrazeném parkovišti.

V klimatizovaných prostorách našeho showroomu vám rádi představíme naši nabídku a služby. Těšíme se na Vás!

Nové sídlo společnosti Tango:

Vídeňská 380/156

148 00  Praha 4, Kunratice

Více informací (mapa, fotografie)

Mohlo by vás také zajímat: