Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Úsporu vidíme ve snížení administrativní práce spojené s agendou vedení knih jízd, které dle platných zákonů musíme provádět.“
DOBE CAR, s.r.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Nový způsob schvalování žádosti o jízdu – 2. 8. 2012

Chcete po svých zaměstnancích, aby v knize jízd evidovali důvod cesty, kterou budete moci jako administrátor schválit či zamítnout? Nyní je to možné přes volbu „Kniha jízd“- „Žádost o jízdu“.

Před vytvořením samotné žádosti je nutné, aby měl běžný uživatel i admin uložen e-mailovou adresu v administraci uživatelů. Vytvořená žádost bude doručena na e-mail admina, který ji může e-mailem zamítnout, nebo schválit. Vyjádření bude zasláno uživateli zpět na jeho e-mail.

Kniha jízd - Žádost o jízdu

Zpět na výpis novinek

Mohlo by vás také zajímat: