Nezáleží na tom, kde jste. Svá vozidla máte neustále pod kontrolou pomocí počítače, tabletu nebo mobilu.

více informací »

Maximalizujte efektivitu. Řidiči, dispečeři a další zaměstnanci pracují se systémem online a všechny aktuální informace jsou sdílené ihned.

více informací »

Používejte moderní řešení, které je postavené na pevných základech. Systém Lokátory.cz odpovídá všem požadavkům a je neustále aktualizován.

více informací »

Spoléhejte se na kvalitní lokátory FleetLock, které se kompletně vyrábějí v Evropské unii a nechte si je namontovat od odborníků kdekoliv v ČR.

více informací »

Začněte šetřit ještě dnes, lokátory FleetLock máme skladem ve velkém množství. Pokud potřebujete poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.

více informací »
„Během dvou let používání systému Lokátory.cz jsme zaznamenali výraznou úsporu nákladů na PHM. Se systémem Lokátory.cz jsme velmi spokojeni.“
Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 777 250 770
+420 734 424 000
+420 733 532 531
+420 261 264 149

Nový způsob schvalování žádosti o jízdu – 2. 8. 2012

Chcete po svých zaměstnancích, aby v knize jízd evidovali důvod cesty, kterou budete moci jako administrátor schválit či zamítnout? Nyní je to možné přes volbu „Kniha jízd“- „Žádost o jízdu“.

Před vytvořením samotné žádosti je nutné, aby měl běžný uživatel i admin uložen e-mailovou adresu v administraci uživatelů. Vytvořená žádost bude doručena na e-mail admina, který ji může e-mailem zamítnout, nebo schválit. Vyjádření bude zasláno uživateli zpět na jeho e-mail.

Kniha jízd - Žádost o jízdu

Zpět na výpis novinek

Mohlo by vás také zajímat: